TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
207W213-3/86-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK FEEDTHRU SZ13 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.157" (3.99mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 0.602" (15.29mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 0.472" (11.99mm) |
| Series | Thermofit 207W2 |
| Large Diameter Supplied | - |
| Type | Feed Through |
| Shell Size - Insert | 13 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | - |
| Features | Adhesive Coating |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.394" (10.01mm) |
| Total Length Recovered | 2.440" (61.98mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 207W213 |