TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
207W613-100-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ13 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.209" (5.31mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Flexible |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.551" (14.00mm) |
| Series | Thermofit 207W6 |
| Large Diameter Supplied | 0.839" (21.31mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 13 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.098" (27.89mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.661" (16.79mm) |
| Total Length Recovered | 5.299" (134.59mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 207W613 |