TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
207W644-3/42-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ44 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.559" (14.20mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 0.902" (22.91mm) |
| Series | Thermofit 207W6 |
| Large Diameter Supplied | 1.700" (43.18mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 44 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.500" (38.10mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.700" (43.18mm) |
| Total Length Recovered | 6.902" (175.31mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 207W644 |