TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
207W667-100-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ67 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.949" (24.10mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Flexible |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.450" (36.83mm) |
| Series | Thermofit 207W6 |
| Large Diameter Supplied | 2.850" (72.39mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 67 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.600" (40.64mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 2.850" (72.39mm) |
| Total Length Recovered | 7.240" (183.90mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 207W667 |