TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
209W132-3/42-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT SZ32 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.280" (7.11mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 1.020" (25.91mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.870" (22.10mm) |
| Series | Thermofit 209W1 |
| Large Diameter Supplied | 1.140" (28.96mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 32 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 1.650" (41.91mm) |
| Features | Adhesive Coating, Flame Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.140" (28.96mm) |
| Total Length Recovered | 3.150" (80.01mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 209W132 |