TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
20EMC1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$41.6955
$41.6955
10
$40.30565
$403.0565
25
$38.91542
$972.8855
50
$37.52557
$1876.2785
100
$34.050945
$3405.0945
250
$33.356058
$8339.0145
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | EMC |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 20 A |
| Voltage - Rated DC | - |