TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
20MV1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$70.1765
$70.1765
10
$67.83855
$678.3855
25
$65.49946
$1637.4865
50
$63.15999
$3157.9995
100
$57.311885
$5731.1885
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | MV |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 20 A |
| Voltage - Rated DC | - |