WAGO Corporation
Prodotto No:
2102-1301
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
3-CONDUCTOR THROUGH TERMINAL BLO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.142
$4.142
10
$3.15495
$31.5495
25
$2.95526
$73.8815
50
$2.62694
$131.347
100
$2.56994
$256.994
250
$2.37006
$592.515
500
$2.141604
$1070.802
1000
$1.898888
$1898.888
5000
$1.78467
$8923.35
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 10mm ~ 12mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 30 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 20 A |
| Series | TOPJOB®S, 2102 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.25-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-22 AWG |