TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
2102870-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN PLUG VITA46 112POS EDGE MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$125.5805
$125.5805
10
$115.23975
$1152.3975
25
$110.808
$2770.2
50
$107.11421
$5355.7105
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 7 |
| Number of Positions | 112 |
| Voltage Rating | 50V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | Daughtercard |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | MULTIGIG RT2-R |
| Number of Columns | 16 |
| Connector Style | VITA 46, Right End |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Pitch | 0.071" (1.80mm) |
| Connector Type | Plug, Male Blades |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Board Guide |
| Package | Bulk |
| Contact Layout, Typical | - |
| Base Product Number | 2102870 |