WAGO Corporation
Prodotto No:
2104-5301
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
3-CONDUCTOR THROUGH TERMINAL BLO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.441
$6.441
10
$4.9115
$49.115
25
$4.5999
$114.9975
50
$4.0888
$204.44
100
$3.999975
$399.9975
250
$3.68885
$922.2125
500
$3.333303
$1666.6515
1000
$2.955526
$2955.526
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 11mm ~ 13mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 40 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 30 A |
| Series | TOPJOB®S, 2104 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-20 AWG |