WAGO Corporation
Prodotto No:
2106-1204
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
2-CONDUCTOR THROUGH TERMINAL BLO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.365
$6.365
10
$4.84785
$48.4785
25
$4.54024
$113.506
50
$4.03598
$201.799
100
$3.948105
$394.8105
250
$3.641084
$910.271
500
$3.290116
$1645.058
1000
$2.917241
$2917.241
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 13mm ~ 15mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 7.5mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 55 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 50 A |
| Series | TOPJOB®S, 2106 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-20 AWG |