WAGO Corporation
Prodotto No:
2116-1201
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
2-CONDUCTOR THROUGH TERMINAL BLO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.094
$8.094
10
$6.9293
$69.293
25
$6.61314
$165.3285
50
$5.94453
$297.2265
100
$5.628085
$562.8085
250
$5.100398
$1275.0995
500
$4.74867
$2374.335
1000
$4.484846
$4484.846
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 18mm ~ 20mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 12.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 90 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 85 A |
| Series | TOPJOB®S, 2116 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-16mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-20 AWG |