WAGO Corporation
Prodotto No:
2116-1207
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
2-CONDUCTOR GROUND TERMINAL BLOC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$14.2975
$14.2975
10
$12.58465
$125.8465
25
$11.8693
$296.7325
50
$11.2974
$564.87
100
$11.082795
$1108.2795
250
$9.65276
$2413.19
500
$9.295256
$4647.628
1000
$8.937742
$8937.742
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 18mm ~ 20mm |
| Termination Style | Plug Receptacles, Push In, Spring |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal - Width | 12.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height (Max) | 1.453" (36.91mm) |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | TOPJOB®S, 2116 |
| Type | Plug Connection |
| Length | 3.600" (91.44mm) |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Housing Color | Green, Yellow |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-16mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-20 AWG |