TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
214A321-4/86-0-CS7035
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK RECTANG BOOT SZ21 BLK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.210" (5.33mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.110" (28.19mm) |
| Series | Thermofit 214A3 |
| Large Diameter Supplied | 0.750" (19.05mm) |
| Type | Boot, Rectangular |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 0.870" (22.10mm) |
| Features | Adhesive Coating, Fluid Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.750" (19.05mm) |
| Total Length Recovered | 1.530" (38.86mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 214A321 |