TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
214A342-25/225-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOOT MOLDED STR SIZE 42 37POS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.340" (8.64mm) |
| Material | Elastomer, Fluid Resistant |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 2.310" (58.67mm) |
| Series | Thermofit 214A3 |
| Large Diameter Supplied | 1.350" (34.29mm) |
| Type | Boot, Rectangular |
| Shell Size - Insert | 42 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.120" (28.45mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Small Diameter Supplied | 1.350" (34.29mm) |
| Total Length Recovered | 2.100" (53.34mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 214A342 |