TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
2170488-6
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEAT SINK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$22.6005
$22.6005
5
$19.0285
$95.1425
10
$17.2444
$172.444
20
$16.055475
$321.1095
50
$15.46068
$773.034
100
$15.103955
$1510.3955
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shape | Rectangular, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.500" (12.70mm) |
| Series | XFP |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.254" (57.25mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Shelf Life | - |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 0.709" (18.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | XFP Cage |
| Base Product Number | 2170488 |