Wakefield-Vette
Prodotto No:
219-263B-TR
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TO-263 HEAT SINK ANODZD REEL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.8215
$2.8215
10
$2.7512
$27.512
25
$2.6771
$66.9275
50
$2.52833
$126.4165
100
$2.37956
$237.956
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.460" (11.68mm) |
| Series | 219 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 8.00°C/W @ 500 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 0.500" (12.70mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Attachment Method | Solderable Feet |
| Width | 1.386" (35.25mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 2.0W @ 30°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-263 (D²Pak) |
| Base Product Number | 219-263 |