3M
Prodotto No:
220-2600-00-0602
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN SOCKET SIP ZIF 20POS GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$49.229
$49.229
10
$45.1782
$451.782
25
$43.44084
$1086.021
50
$41.99266
$2099.633
100
$39.675895
$3967.5895
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Contact Material - Post | Beryllium Copper |
| Housing Material | Polysulfone (PSU), Glass Filled |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 20 (1 x 20) |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Finish Thickness - Post | 30.0µin (0.76µm) |
| Series | Textool™ |
| Type | SIP, ZIF (ZIP) |
| Contact Finish - Post | Gold |
| Mfr | 3M |
| Termination Post Length | 0.130" (3.30mm) |
| Features | - |
| Contact Material - Mating | Beryllium Copper |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Resistance | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 220 |