WAGO Corporation
Prodotto No:
2202-1201
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
2-CONDUCTOR THROUGH TERMINAL BLO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.0875
$3.0875
10
$2.337
$23.37
25
$2.16562
$54.1405
50
$1.94731
$97.3655
100
$1.89981
$189.981
250
$1.662348
$415.587
500
$1.519848
$759.924
1000
$1.377367
$1377.367
5000
$1.211126
$6055.63
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm ~ 12mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 32 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 20 A |
| Series | TOPJOB®S, 2202 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.75-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-18 AWG |
| Base Product Number | 2202 |