WAGO Corporation
Prodotto No:
2202-1611/1000-541
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
2-CONDUCTOR FUSE TERMINAL BLOCK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.6655
$15.6655
10
$14.4704
$144.704
25
$14.00984
$350.246
50
$13.08815
$654.4075
100
$12.903755
$1290.3755
250
$11.982046
$2995.5115
500
$11.751614
$5875.807
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm ~ 12mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | 5mm x 20mm |
| Terminal - Width | 6.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 6.3 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 10 A |
| Series | TOPJOB®S |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse |
| Voltage - UL | 30V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 250V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.25-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-22 AWG |