TE Connectivity Deutsch Connectors
Prodotto No:
2203859-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN PLUG HSG 16POS 7.50MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$13.243
$13.243
16
$11.740812
$187.852992
32
$11.289268
$361.256576
48
$10.837724
$520.210752
80
$10.235661
$818.85288
240
$9.332524
$2239.80576
448
$8.730414
$3911.225472
960
$8.007892
$7687.57632
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.276" (7.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Lever Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | AMPSEAL 16 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Pitch | 0.295" (7.50mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | IP6K9K, Sealed, Terminal Position Lock (TPA) |
| Package | Tray |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 2203859 |