TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2205114-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CA 150MM 08 POS. MOW-PB M-M VALU
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Number of Rows | 2 |
| Usage | - |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Shielding | - |
| Product Status | Obsolete |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Micro-MaTch |
| Length | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug to PCB |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | 2205114 |
| Cable Termination | IDC |