220P1100
Vessel Tools
Prodotto No:
220P1100
Descrizione:
BALL GRIP Screwdriver No.220 +1x
Guida per l'utente
Series Ball Grip™
Length - Overall 7.13" (181.0mm)
Tool Type Screwdriver
Tip Type Phillips
Size #1
Mfr Vessel Tools
Features Black Tip, Magnetic, Soft Grip
Weight -
Length - Blade 3.94" (100.0mm)