TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
222A174-3-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT R/A SZ74 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.591" (15.01mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 2.098" (53.29mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.331" (33.81mm) |
| Series | Thermofit 222A1 |
| Large Diameter Supplied | 2.091" (53.11mm) |
| Type | Boot - 90° |
| Shell Size - Insert | 74 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 2.079" (52.81mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 2.091" (53.11mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 222A174 |