TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
222D121-3-60-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT R/A SZ21 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.220" (5.59mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 0.230" (5.84mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.410" (10.41mm) |
| Series | Thermofit 222D1 |
| Large Diameter Supplied | 0.920" (23.37mm) |
| Type | Boot - 90° |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 0.890" (22.61mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.920" (23.37mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 222D121 |