TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
222D132-12-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT R/A SZ32 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.260" (6.60mm) |
| Material | Fluoroelastomer (FKM), Flexible |
| Small Recovered Length | 0.980" (24.89mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.559" (14.20mm) |
| Series | Thermofit 222D1 |
| Large Diameter Supplied | 1.118" (28.40mm) |
| Type | Boot - 90° |
| Shell Size - Insert | 32 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.071" (27.20mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.579" (14.71mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 222D132 |