TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
222D211-3-00-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT R/A SZ11 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.252" (6.40mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid, Irradiated |
| Small Recovered Length | 3.449" (87.60mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.449" (11.40mm) |
| Series | Thermofit 222D2 |
| Large Diameter Supplied | 0.882" (22.40mm) |
| Type | Boot - 90° |
| Shell Size - Insert | 11 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 0.728" (18.49mm) |
| Features | Flame Retardant, Fluid Resistant, Heat Resistant, Lip, Potting (Injection) Port, Vent Port |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.882" (22.40mm) |
| Total Length Recovered | 4.142" (105.21mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 222D211 |