TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
222D285-4/42-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT R/A SZ85 BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.690" (17.53mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Flexible, Irradiated |
| Small Recovered Length | 6.618" (168.10mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Large Diameter Recovered | 1.850" (46.99mm) |
| Series | Thermofit 222D2 |
| Large Diameter Supplied | 2.469" (62.71mm) |
| Type | Boot - 90° |
| Shell Size - Insert | 85 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | 1.311" (33.30mm) |
| Features | Adhesive Coating, Flame Retardant, Fluid Resistant, Heat Resistant, Lip, Strain Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 2.469" (62.71mm) |
| Total Length Recovered | 8.949" (227.30mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 222D285 |