Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Prodotto No:
225MMR100K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.159
$1.159
10
$0.91865
$9.1865
50
$0.79572
$39.786
100
$0.688655
$68.8655
500
$0.520334
$260.167
1000
$0.459116
$459.116
2500
$0.428507
$1071.2675
5000
$0.413212
$2066.06
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MMR |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 63V |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |