Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Prodotto No:
225TTA350M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.81795
$8.1795
50
$0.70851
$35.4255
100
$0.61313
$61.313
500
$0.463239
$231.6195
1000
$0.408747
$408.747
2500
$0.381501
$953.7525
5000
$0.367868
$1839.34
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 350 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 33 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150.715Ohm @ 120Hz |
| Ratings | - |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Package | Bulk |