Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Prodotto No:
226BPS035M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.399
$0.399
10
$0.27835
$2.7835
50
$0.19475
$9.7375
100
$0.166915
$16.6915
500
$0.12521
$62.605
1000
$0.105735
$105.735
2500
$0.100168
$250.42
5000
$0.09461
$473.05
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Bi-Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 75 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 10.55Ohm @ 120Hz |
| Ratings | - |
| Series | BPS |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 117.75 mA @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Bulk |