Coto Technology
Prodotto No:
2271-05-001
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RELAY REED SPDT 250MA 5V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.769
$23.769
10
$22.57675
$225.7675
25
$21.38868
$534.717
50
$20.20042
$1010.021
100
$19.01216
$1901.216
250
$17.8239
$4455.975
500
$16.63564
$8317.82
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C |
| Switching Voltage | 100VAC, 100VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 250 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 50 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 100 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Series | 2270 |
| Operate Time | 1 ms |
| Mfr | Coto Technology |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Must Operate Voltage | 2.5 VDC |
| Release Time | 2 ms |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | 2271 |