Coto Technology
Prodotto No:
2274-12-021
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RELAY REED SPST 500MA 12V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.0145
$17.0145
10
$15.12495
$151.2495
25
$14.36894
$359.2235
50
$13.61255
$680.6275
100
$12.85635
$1285.635
250
$11.721974
$2930.4935
500
$10.965736
$5482.868
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 21.8 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 550 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Series | 2270 |
| Operate Time | 0.5 ms |
| Mfr | Coto Technology |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Must Operate Voltage | 6.7 VDC |
| Release Time | 0.1 ms |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | 2274 |