TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2299282-3
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
POD-LOK 250 STR. AWG 14-12 TPBR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2375
$0.2375
10
$0.20235
$2.0235
25
$0.20178
$5.0445
50
$0.19931
$9.9655
100
$0.184205
$18.4205
250
$0.151392
$37.848
500
$0.142975
$71.4875
1000
$0.132876
$132.876
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Insulation | Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-14 AWG |
| Series | Pod-Lok |
| Length - Overall | 1.402" (35.60mm) |
| Insulation Diameter | 0.134" ~ 0.200" (3.40mm ~ 5.08mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 2299282 |