22AR50LFTR
TT Electronics/BI
Prodotto No:
22AR50LFTR
Descrizione:
TRIMMER 50 OHM 0.125W J LEAD TOP
Guida per l'utente
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.138" x 0.126" Face (3.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Resistance 50 Ohms
Series 22
Power (Watts) 0.125W, 1/8W