22SR100LFTR
TT Electronics/BI
Prodotto No:
22SR100LFTR
Produttore:
TT Electronics/BI
Descrizione:
TRIMMER 100 OHM 0.125W J LEAD
Guida per l'utente
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.146" x 0.142" Face (3.71mm x 3.61mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 Ohms
Series 22
Power (Watts) 0.125W, 1/8W