TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2312729-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HMN-HD1-48-M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$12.9105
$12.9105
10
$11.67835
$116.7835
36
$11.369657
$409.307652
72
$10.937141
$787.474152
108
$10.133859
$1094.456772
252
$10.072071
$2538.161892
972
$9.701305
$9429.66846
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 48 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Size | - |
| Voltage Rating | 32V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 2.2A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HMN |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 2312729 |