TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2312734-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HMN-HD3-10-F
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$13.2715
$13.2715
10
$12.00515
$120.0515
25
$11.68766
$292.1915
50
$11.24287
$562.1435
100
$10.41713
$1041.713
250
$10.353594
$2588.3985
500
$9.972473
$4986.2365
1000
$8.892646
$8892.646
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Size | - |
| Voltage Rating | 400V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 11A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HMN |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 2312734 |