TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2312737-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HMN-HD5-3-M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$12.293
$12.293
10
$11.1169
$111.169
25
$10.8224
$270.56
50
$10.41067
$520.5335
100
$9.646015
$964.6015
250
$9.58721
$2396.8025
500
$9.234323
$4617.1615
1000
$8.234429
$8234.429
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 3 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Size | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 40A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HMN |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 2312737 |