TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2312739-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HMN-HDW5/3-4/4-M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$25.498
$25.498
10
$21.04535
$210.4535
25
$19.56126
$489.0315
50
$18.48206
$924.103
100
$18.07736
$1807.736
250
$17.94246
$4485.615
500
$17.267922
$8633.961
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 8 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Size | - |
| Voltage Rating | 800V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 11A, 40A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HMN |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 2312739 |