TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2316108-4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN RCPT HSG 4POS 2.00MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.3002
$3.002
25
$0.29944
$7.486
50
$0.29298
$14.649
100
$0.25042
$25.042
250
$0.225416
$56.354
500
$0.212876
$106.438
1000
$0.18658
$186.58
2500
$0.185336
$463.34
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Series | AMPMODU |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 2316108 |