TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2316315-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HMN-HD1-24-M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$12.844
$12.844
10
$12.57325
$125.7325
25
$12.23866
$305.9665
50
$11.63655
$581.8275
100
$10.499685
$1049.9685
250
$10.432824
$2608.206
500
$9.095281
$4547.6405
1000
$9.028401
$9028.401
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 24 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Size | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 3.7A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HMN |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 2316315 |