TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2317815-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
50 POSITION SLIVER PLUG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.802
$6.802
10
$5.92515
$59.2515
25
$5.76916
$144.229
100
$5.27003
$527.003
300
$5.23887
$1571.661
500
$4.927042
$2463.521
1000
$4.396904
$4396.904
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 80°C |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Black |
| Flange Feature | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | Sliver |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Features | Thumb Latch |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Tray |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | 2317815 |