TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
2320808-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABLE CAT5E 4CON 22AWG BLU METER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.9755
$5.9755
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Cable Type | Multi-Pair, Cat5e |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Low Smoke Poly-Vinyl Chloride (LSPVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Shield Coverage | 100%, 85% |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Spool Size | 3281.0' (1000.0m) |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Usage | Communication |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0354" (0.900mm) |
| Series | - |
| Length | Enter Number of Meters in Order Quantity |
| Conductor Insulation | Thermoplastic Polymer |
| Conductor Strand | 19/0.0063" |
| Jacket Color | Blue |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.256" (6.50mm) |
| Base Product Number | 2320808 |