TE Connectivity Deutsch Connectors
Prodotto No:
2320916-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN RCPT HSG 6POS 4.50MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.4675
$3.4675
10
$3.1521
$31.521
25
$2.98604
$74.651
50
$2.9165
$145.825
100
$2.77761
$277.761
250
$2.430366
$607.5915
500
$2.36094
$1180.47
1000
$2.013744
$2013.744
2500
$1.874863
$4687.1575
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Gray |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.209" (5.30mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | AMPSEAL 16 |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Pitch | 0.177" (4.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Connector Position Assurance (CPA), IP67, Sealed, Terminal Position Lock (TPA) |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |