TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2324582-8
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN RCPT HSG 8POS 2.50MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.2584
$2.584
25
$0.25688
$6.422
50
$0.25365
$12.6825
100
$0.23446
$23.446
250
$0.19266
$48.165
500
$0.181963
$90.9815
1000
$0.169128
$169.128
2500
$0.16377
$409.425
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | - |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 2324582 |