TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2327672-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.024
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.327
$6.327
10
$5.7209
$57.209
25
$5.40436
$135.109
50
$5.2725
$263.625
100
$5.00897
$500.897
250
$4.481682
$1120.4205
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 56 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | - |
| Termination | Solder |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 28 |
| Series | Sliver 2.0 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide, Pick and Place, Solder Retention |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | 2327672 |