TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2327917-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AMPIN R/A TERMINAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Series | Amp-In |
| Length - Overall | 0.276" (7.01mm) |
| Insulation Diameter | 0.043" ~ 0.067" (1.08mm ~ 1.70mm) |
| Terminal Type | Through Board, Locking |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Contact Finish | Tin |
| Hole Diameter | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22-28 AWG |
| Base Product Number | 2327917 |