TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2327989-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN PLUG MALE 8POS IDC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$55.727
$55.727
10
$54.1557
$541.557
25
$51.8016
$1295.04
50
$50.23182
$2511.591
100
$49.83928
$4983.928
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 60V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 0.5A per Contact |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | M12-8 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Backshell, Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | - |
| Primary Material | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Industrial |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Silver |
| Termination | IDC |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | X |
| Mounting Feature | - |
| Series | M12 |
| Shell Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 2327989 |