TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2328461-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN EDGE DUAL FML 280POS 0.024
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.7765
$20.7765
10
$20.3452
$203.452
25
$19.80446
$495.1115
80
$18.830311
$1506.42488
288
$16.882393
$4862.129184
576
$14.71797
$8477.55072
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 280 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | - |
| Termination | Solder |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 28; 28; 28; 28; 28 |
| Series | Sliver 2.0 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide, Pick and Place, Solder Retention |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Package | Tray |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | 2328461 |